IVAGENCY – umělecká agentura Ostrava – DEN OBCE.

Je to tak snadné …      Prostě se s námi bavte !!

IVAGENCY

– umělecká agentura –

DEN OBCE      ////////      DEN MĚSTA

Kompletně vám zrealizujeme váš slavnostní den, ať už by se jednalo o DEN OBCE, DEN MĚSTA, DEN DĚTÍ, DEN SENIORŮ, DEN ŽEN, PLES, MIKULÁŠSKOU NADÍLKU, ADVENTNÍ KONCERT, FIREMNÍ VEČÍREK, SILVESTROVSKÝ VEČER či slavnosti jakéhokoliv druhu.

Na vaše akce vám doporučíme to nejvhodnější a poradíme při sestavování programu na jakoukoliv akci. Zabezpečíme vám zpěváky, zpěvačky nebo jiné hudební produkce, zábavu pro děti, potřebnou techniku či splníme samotné přání týkající se realizace vaší akce.

Realizování oslav měst či obcí bylo vždy pro nás radostí a velice rádi přistupujeme k aktivní spolupráci s pořadatelem.

Základem akce je pódium, které máme k dispozici v několika variantách, a následně ozvučení, které výkonově vybereme dle programu, jenž bude na akci probíhat. 

Jedním z důležitých bodů programu akce je výběr moderátora/-ky, které můžeme doporučit, ať už se jedná o moderátora lokálního či moderátora známého z televizní obrazovky.

Nezapomínáme ani na děti, takže podstatná část programu bude věnována právě jim.

Na základě vámi zadaných požadavků vám předložíme přesný návrh na realizaci akce, který máte možnost podrobně prostudovat a říci k němu své připomínky.

Vše už je tedy na vašich požadavcích a na vašich potřebách, které se vám budeme snažit splnit v co nejvyšší kvalitě !!!

Celý slavnostní den můžeme pro vás zakončit nádherným ohňostrojem, jehož délku si můžete určit sami dle vašich finančních možností.

Pokud byste snad projevili zájem o spolupráci s naší agenturou, použijte prosím kontakty v menu položce nebo využijte tento formulář.

Jestliže nám napíšete, budeme reagovat téměř okamžitě, pokud se odhodláte nám zatelefonovat, moc rády vás uslyšíme.

Krásný den.

7 + 9 =

IVAGENCY – umělecká agentura Ostrava – DEN OBCE.

Úzce spolupracujeme s uměleckou agenturou RASCALS AGENCY.