ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

VŠE PRO RADOST NAŠICH SENIORŮ - JSME ZÁBAVA, JSME SHOW, JSME IVAGENCY.

Udělejte Den seniorů skutečně výjimečným a nezapomenutelným!

S naší uměleckou agenturou si můžete užít zábavný program, který přináší radost a úsměvy na tváře všech přítomných. Ale to není vše! Přinášíme vám také známé pěvecké osobnosti a profesionální ozvučení, které dodá vaší akci tu správnou atmosféru. OSLAVA: DEN SENIORŮ OSTRAVA přináší nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky.

V našem zábavném programu se zaměřujeme na to, aby každý senior zažil skvělý den plný radosti a emocí. Představte si, jak slavné pěvecké osobnosti vystupují na pódiu a zpívají své největší hity. Jejich talent a charisma oživují prostor a vy si můžete naplno užít jejich vystoupení. Tímto způsobem vytváříme nezapomenutelné zážitky, které zpříjemňují Den seniorů všem účastníkům akce.

Aby byl zvukový projev skvělý a příjemná hudba se nesla přes celý prostor, naše umělecká agentura disponuje profesionálním ozvučením. Bez ohledu na velikost prostoru, se postaráme o kvalitní a čistý zvuk, který přispěje k příjemnému poslechu a plnému prožitku hudby.

Nechte nás se postarat o všechny detaily zabezpečení Dne seniorů. Naše umělecká agentura se pyšní dlouholetou zkušeností a profesionálním přístupem ke každé akci. Vytvoříme plán, který bude přesně odpovídat vašim představám a přáním. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Takže neváhejte a obraťte se na nás. Zajistíme vám zábavný program s nezapomenutelnými pěveckými osobnostmi, zábavným programem a profesionálním ozvučením.

Vaši senioři si zaslouží to nejlepší a my jsme zde proto, abychom jim to přinesli. Užijte si Den seniorů naplno a vytvořte si společně s námi vzpomínky, které budou trvat velmi dlouho.

PRO RADOST SENIORŮ

Zábavná show pro seniory

Senioři si zaslouží naše poděkování za své celoživotní zásluhy pro rodinu a blízké.

Realizujeme zábavné programy právě na počest seniorů.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

OSLAVA: DEN SENIORŮ OSTRAVA. OSLAVA: DEN SENIORŮ OSTRAVA.