ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

ZABEZPEČÍME VÁM KULTURNÍ PROGRAM A TECHNIKU NA VAŠI FIREMNÍ AKCI - MY JSME ZÁBAVA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

PROGRAM NA FIREMNÍ AKCI. PRO ZDÁRNOU REALIZACI AKCE VÁM ZABEZPEČÍME KVALITNÍ VELKÉ I MALÉ PÓDIA.

K DISPOZICI MÁME I PROFESIONÁLNÍ OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ,  STANY ČI DALŠÍ NEZBYTNÉ TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ.

Kompletně vám zrealizujeme vaši firemní akci.

INFO

Protože je každá firemní akce pro nás specifická, potřebovali bychom od klienta přesně dané informace o jeho představách a potřebách při realizaci této akce.

ATRAKCE

Velké množství atrakcí, kterými disponujeme, určitě potěší vaše ratolesti. Nafukovací skákací hrady a skluzavky, kolotoče, zábavné interaktivní soutěžní stanoviště.

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

Dodáme vám pódium, ozvučení a osvětlení, velkokapacitní stany dle vašich potřeb, zábavné programy pro děti i pro dospělé, velké množství atrakcí a doprovodného programu.

PROGRAM

Zábavné vystoupení budou dobře zváženy a navrženy tak, aby odpovídaly charakteru akce a aby se na akci pobavily jak děti, tak samozřejmě i dospělí. Vše si u vás necháme schválit.

PRODUKCE

Na každé akci se budeme osobně produkčně nacházet a důkladně si celý průběh akce ohlídáme, aby vy jste neměli žádné starosti v případě řešení nenadálých událostí. 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Na každé správné akci nesmí chybět malování na tvář, rozdávání tvarovaných balónků, smývatelné tetování, interaktivní soutěže a určitě i focení s našimi krásnými maskoty.

Vaše spokojenost je naší prioritou.

Pokud nás budete kontaktovat a budete mít zájem o naši práci, jsme vám plně k dispozici a program na firemní akci vám připravíme v aktivní komunikaci s vámi.

IVAGENCY nabízí pomocnou ruku svým klientům o něž se, v rámci své práce, stará OD POČÁTKU PRVNÍ KOMUNIKACE, AŽ PO POSLEDNÍ MINUTY NA REALIZOVANÉ AKCI.

A protože pocházíme z „kraje razoviteho“, ve kterém na nic není moc času, vše řešíme s grácií a noblesou a nenecháme se ničím zaskočit.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ