ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

ZABEZPEČÍME VÁM KULTURNÍ PROGRAM A TECHNIKU NA VAŠI FIREMNÍ AKCI - JSME ZÁBAVA, JSME SHOW, JSME IVAGENCY.

Připravte se na nezapomenutelnou firemní akci plnou vzrušení, inspirace a propojení!

S naší uměleckou agenturou můžete očekávat dokonalou organizaci každého detailu.

Od začátku až do konce akce se vám budeme věnovat, abychom zabezpečili, že vaše firemní akce bude plně přizpůsobena vašim potřebám.

Společně vytvoříme program, který poskytne zábavu a hodnoty, které si přejete sdílet se svými zaměstnanci a obchodními partnery.

Kvalita našich služeb je pro nás na prvním místě. S pečlivostí se postaráme o technickou podporu, zvukový a osvětlovací systém a veškeré potřebné vybavení, abychom zajistili plynulý průběh vaší firemní akce.

S naší uměleckou agenturou můžete zajistit zábavu pro všechny generace a vytvořit nezapomenutelný zážitek pro děti na vaší firemní akci.

Nabízíme širokou škálu zábavných aktivit, které zaujmou děti všech věkových skupin. Naše profesionální týmy animátorů se postarají o jejich zábavu, aby se mohly svobodně bavit a vytvářet vzpomínky na tuto speciální událost.

Pomáháme vytvářet rodinnou atmosféru, posilujeme vazby mezi zaměstnanci a jejich rodinami a umožňujeme dětem poznat a ocenit prostředí, ve kterém jejich rodiče pracují.

Nechejte naši uměleckou agenturu přidávat kouzlo a zábavu do vaší firemní akce. Kontaktujte nás a zažívejte okamžiky, které posilují váš tým, vytvářejí vzpomínky a podporují firemní úspěch.

Kompletně vám zrealizujeme vaši firemní akci.

INFO

Protože každá firemní akce je pro nás specifická, potřebujeme od klienta přesně dané informace o jeho představách a potřebách při realizaci této akce.

ATRAKCE

Velké množství atrakcí jistě potěší vaše ratolesti. Nabízíme nafukovací skákací hrady a skluzavky, kolotoče a zábavná interaktivní soutěžní stanoviště.

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

Dodáváme pódium, ozvučení a osvětlení, velkokapacitní stany dle vašich potřeb a zábavné programy pro děti i pro dospělé, včetně atrakcí a doprovodného programu.

PROGRAM

Zábavná vystoupení budou pečlivě zvážena a navržena tak, aby odpovídala charakteru akce a aby se při nich pobavili všichni. Vše si u vás necháme schválit.

PRODUKCE

Vaší akce se osobně zúčastníme a pečlivě si celý průběh akce ohlídáme, abyste vy neměli vůbec žádné zbytečné starosti s chodem celé akce.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Na každé správné akci nebudou chybět malování na tvář, rozdávání tvarovaných balónků, omývatelné tetování, interaktivní soutěže a atrakce.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ