ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

MY JSME ZÁBAVA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

Hledáte moderátora, který přinese do vaší akce ten správný šarm, energii a profesionální vedení?

Naše agentura se specializuje na moderátory, kteří zaručují poutavou moderaci na každé události.

Co naši moderátoři přinášejí? Kromě vynikajících komunikačních dovedností a charisma jsou schopni skvěle pracovat s publikem. Umějí vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru, která zajišťuje maximální zážitek pro všechny přítomné. Naši moderátoři nejen profesionálně vedou program, ale také jsou schopni improvizovat a reagovat na neočekávané situace s lehkostí a nadhledem.

Díky pestrosti našich moderátorů dokážeme plně vyhovět vašim přesným požadavkům. Pokud upřednostňujete formálnější styl moderování, rádi vám poskytneme moderátora s elegantním a sofistikovaným projevem. Tento typ moderátora vyniká schopností přenášet vážnost a důstojnost události, a zároveň udržovat profesionální atmosféru.

Na druhou stranu, pokud preferujete uvolněnou a neformální atmosféru, máme pro vás moderátory s vtipem a schopností vytvořit příjemnou a pohodovou náladu. Tito moderátoři umí skvěle komunikovat s publikem, interagovat s hosty a přinést do akce živost a energii. Jejich spontánnost a schopnost improvizace zajišťují, že každý okamžik je plný radosti a zábavy.

MODERÁTOR NA VAŠI AKCI

PETR MARTINÁK

HEIDI JANKŮ

VLADIMÍR HRON

MICHAELA NOSKOVÁ

ZDENĚK IZER

MONIKA ABSOLONOVÁ

ALEŠ HÁMA

TEREZA KOSTKOVÁ

MILOŠ POKORNÝ

LUMÍR OLŠOVSKÝ

JAN ČENSKÝ

VOJTĚCH BERNATSKÝ

EVA PERKAUSOVÁ

INNA PUHAJKOVÁ

MIROSLAV ŠIMŮNEK

DANA MORÁVKOVÁ

YVETTA BLANAROVIČOVÁ

JITKA SCHNEIDEROVÁ

TEREZA PUFFEROVÁ

MICHAELA KACZMARKOVÁ

JIŘÍ KUBZA

VENDULA FIALOVÁ

GABRIELA PARTYŠOVÁ

MAHULENA BOČANOVÁ

Nenechte si ujít příležitost mít výjimečnou moderátorskou osobnost na vaší akci.

Kontaktujte nás a připravíme vám nabídku přesně přizpůsobenou vašim potřebám. Vaše událost si zaslouží profesionální moderování a my jsme tu, abychom vám toho přesně poskytli.

Vaše spokojenost a úspěch vaší akce jsou naší prioritou. S našimi moderátory si můžete být jisti, že váš program bude plynný, zábavný a profesionálně vedený od začátku do konce. Naše nabídka moderátorů je široká, a tak vám garantujeme, že najdeme tu správnou osobnost, která splní vaše očekávání a přinese vaší události to nejlepší.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

MODERÁTOR NA AKCI : OSTRAVA. MODERÁTOR NA AKCI : OSTRAVA.