ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

REVIVAL KAPELY, REVIVAL ZÁBAVA. MY JSME ZÁBAVA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

REVIVAL KAPELA – NABÍZÍME PROFESIONÁLNÍ KAPELY KAPELY, KTERÉ REALIZUJÍ NAPROSTO PERFEKTNÍ HUDEBNÍ SHOW.

JSME ZDE PRO VÁS, TAK SE NEVÁHEJTE ZEPTAT…  POMŮŽEME VÁM ZA JAKÝCHKOLIV PODMÍNEK.

REVIVAL KAPELY

TEAM REVIVAL

Skvělý profesionální koncert s největšími hity slovenské skupiny Team.

Roztančíte se na vlně těch největších hitů skupiny Team:

„Reklama na ticho“, „Lietam v tom tiež“, „Držím ti miesto“, „Severanka“, „Slovník cudzích slov“, „Mám na teba chuť“, „Prievan v peňaženke“, „Nemám čo stratiť“ a další a další….

ROXETTE TRIBUTE

Jeden z nejlepších evropských revivalů skupiny Roxette, na jejichž koncertě uslyšíte ty nejznámější skladby skupiny Roxette.

„Dangerous“, „How Do You Do“, „It Must Have Been Love“, „Joyride“, „Listen To Your Heart“, „Sleeping In My Car“…. to je jen malý výčet toho, co vám můžeme nabídnout.

AC/DC REVIVAL

Kostýmovaná pódiová show s perfektní hudební produkcí.

Nejznámější skladby kapely AC/DC a úžasný koncert, takže buďte připraveni na rockové peklo a skladby „Highway To Hell“, „Hells Bells“, „Back In Black“, „Moneytalks“, „High Voltage“, „Who Made Who“, „Are You Ready“, „Touch Too Much“….

KABÁT REVIVAL

Skvěle zahraná hudební show s kapelou, jejíž repertoár se skládá z největších hitů skupiny Kabát.

Jsou pro vás připravené známé skladby – „V pekle sudy válej“, „Malá dáma“, „Burlaci“, „Pohoda“, „Žízeň“, „Láďa“, „Stará Lou“ a mnoho, a mnoho dalších.

ABBA REVIVAL

Dokonalá revival show této švédské legendární skupiny, při které je celé vystoupení na profesionální úrovni.

Skladby, které přinutí, s nostalgií a s chutí, zavzpomínat si na obrovské hity jako byly: „Dancing Queen“, „So Long“, „S.O.S.“, „Super Trouper“, „Gimme, Gimme, Gimme“, „Honey, Honey“, „I Do, I Do, I Do“, „Mamma Mia“, „Ring, Ring“….

KATAPULT REVIVAL

Ostřílení, profesionální, muzikanti a jejich staré dobré hity od skupiny Katapult.

V jejich podání uslyšíte známé skladby jako jsou: „Někdy příště“, „Až“, „Vojín XY“, „Půlnoční závodní dráha“, „Já nesnídám sám“ a další.

ELVIS PRESLEY REVIVAL

Ani na chviličku nezapochybujete o tom, že „král rock´n´rollu stále žije“ !

Uslyšíte známé skladby: „Jailhouse Rock“, „Can´t Help Falling In Love“, „Burning Love“, „Don´t Be Cruel“, „In The Ghetto“, „Love Me Tender“, „Pieces Of My Life“ …. a spoustu dalších hitů z období slavných „Las Vegas“ koncertů.

ROY ORBISON REVIVAL

Dokonalý zpěv a dokonalá podoba se světoznámým autorem hitových písní Royem Orbisonem.

Uslyšíte, mimo jiné, nejznámější písně jako jsou: „Lana“, „Crying“, „Don´t Be Cruel“, „Only You“ a samozřejmě nebude chybět megahit s názvem „Pretty Woman“.

JIŘÍ SCHELINGER REVIVAL

Jiří Schelinger je opravdovou hudební legendou a kapela na jeho počest hraje takové nezapomenutelné písně jako jsou: „Šípková Růženka“, “Jahody mražený“, „Nám se líbí“, „Prý jsem blázen jen“, „René, já a Rudolf“, „Což takhle dát si špenát“, „Holubí dům“ a mnoho dalších.

QUEEN REVIVAL

Show, při které muzikanti dokonale zvládají rukopis legendární kapely Queen. Show, ve které uslyšíte např. legendární skladby: „I Want To Break Free“, „Bohemian Rhapsody“, „We Will Rock You“, „Radio Ga Ga“, „We Are The Champions“, „The Show Must Go On“ a další.

ROBBIE WILLIAMS REVIVAL

Kapela je složena z vynikajících muzikantů, kteří velmi věrně hrají velkolepě aranžované skladby Robbieho Williamse.

Na řadu přichází pecky jako: „Angels“, „She´s The One“, „Feel“, „Rock DJ“, „Supreme“, „Love My Life“, a spousta dalších….

VĚRA ŠPINAROVÁ REVIVAL

Nejznámější, do posledního detailu zpracované, hity nezapomenutelné ikony české hudební scény – Věry Špinarové.

S nostalgií můžete zavzpomínat na „paní zpěvačku“ a její písně „Raketou na Mars“, „Meteor lásky“, „Já tě závidím“, „Jednoho dne se vrátíš“, „Bílá Jawa 250“, „Slunečné pobřeží“, „Valentino“ a další, a další….

Pár slov k výběru revival kapely:

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ