ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

SILVESTROVSKÝ VEČER MUSÍ BÝT PLNÝ ZÁBAVY - JSME ZÁBAVA, JSME SHOW, JSME IVAGENCY.

Připravte se na nezapomenutelný Silvestrovský večer plný kouzel, dobrodružství a tanečního šílenství! Naše umělecká agentura vám přináší exkluzivní nabídku kulturního zabezpečení pro váš Silvestrovský večer, který vás zcela pohltí svým jedinečným a vzrušujícím programem. Přichází SILVESTROVSKÝ PROGRAM OSTRAVA.

Začněte nový rok s ohromujícími kouzly našeho špičkového kouzelníka. Jeho neuvěřitelné triky a iluze vás zaručeně uchvátí a přenesou vás do světa nekonečného překvapení a zázraků. Připravte se na zdánlivě nemožné, které se stane skutečností přímo před vašima očima.

Chcete zažít něco opravdu jedinečného? Náš fakír vás zavede do světa odvahy a nevídaných výkonů. Své smysly posune na hranici a předvede vám úžasné ukázky svého mistrovství v ohnivých vystoupeních. Připravte se na naprosté ohromení, kdy odvaha překoná hranice běžného chápání.

Ale to je teprve začátek! Naše brasil show vám přinese atmosféru exotických tanců, vášnivé hudby a žhavých rytmů. Profesionální tanečnice vám předvedou autentické brazilské tance, které vás zahřejí do posledního okamžiku starého roku a nadchnou vás neuvěřitelnou energií.

A co takhle závěr večera, který vás rozhýbe a přenese do taneční extáze? Naše electro boogie show je přesně to, co potřebujete. Zkušení tanečníci vám ukážou, jak se propadnout do světa elektronické hudby.

Abychom vašemu Silvestrovskému večeru dodali ještě větší šmrnc, nabízíme vám také celovečerního DJe nebo kapelu, kteří se postarají o neustálou hudbu a zábavu po celou noc. Vytvoříme atmosféru, ve které se nikdo nebude nudit a všichni se budou bavit.

Spojte síly s naší uměleckou agenturou a zažijte Silvestrovský večer, který určitě zaznamenáte v paměti.

Kontaktujte nás. Tým naší umělecké agentury je připraven vám pomoci uspořádat nezapomenutelný Silvestrovský večer plný kouzel, dobrodružství, tanečního šílenství.

Kontaktujte nás.

Společně vytvoříme program, který vám umožní přivítat nový rok s hudbou, zábavou a krásným Silvestrovským večerem.

SILVESTROVSKÁ SHOW

Ozvláštníme vaši silvestrovskou akci.

Máme připravené silvestrovské programy, při kterých se můžete skvěle bavit a důstojně tak oslavit poslední den roku.

Zabezpečíme vám silvestrovského DJ s českými či zahraničními hity, nebo kapelu, která vám udělá skvělou silvestrovskou atmosféru. To vše můžeme doplnit, po domluvě s vámi, zábavnými programovými vstupy ať už pro dospělé, nebo pro děti.

Silvestrovské veselí může vyvrcholit nádherným ohňostrojem nebo ohňovou či světelnou show.

CHCETE SE SILVESTROVSKY BAVIT ??

Máme pro vás zábavný silvestrovský program.

ZÁBAVA

Silvestrovský kulturní program a adekvátní zábava na této akci je samozřejmostí, kterou vám můžeme zabezpečit. Máme velikou nabídku.

DJ nebo HUDEBNÍ SKUPINA

Taneční silvestrovská zábava v režii DJ nebo hudební skupiny je základ akce, a tento základ vám určitě můžeme poskytnout.

OZVUČENÍ a OSVĚTLENÍ

Důležitým elementem silvestrovských oslav je kvalitní ozvučení a kvalitní osvětlení. A toto všechno máme pro vás k dispozici.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

SILVESTROVSKÝ PROGRAM OSTRAVA. SILVESTROVSKÝ PROGRAM OSTRAVA.