ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

MĚJTE SVŮJ SLAVNOSTNÍ DEN JINÝ, PROSTĚ SE BAVTE - JSME ZÁBAVA, JSME SHOW, JSME IVAGENCY.

Zahajte svou svatební oslavu nebo narozeninovou párty s nezapomenutelným uměleckým zabezpečením a prvotřídním ozvučením! Přivedete do své události magii a zábavu, která rozzáří srdce a zaplní taneční parket.

Naše umělecké zabezpečení přináší širokou škálu zážitků. Kouzelník s ohromujícími triky a iluzemi zanechá vaše hosty v úžasu a údivu. Brazilská show s vášnivými tanci a ohnivými rytmy rozproudí energii a naladí všechny na horkou atmosféru.

Pro hudební zážitek a nezapomenutelnou atmosféru máme pro vás hudební skupinu, která vytvoří jedinečný zvukový základ pro vaši slavnostní událost. Hudebníci zahrnou široké spektrum hudebních žánrů, aby zaručili, že se všichni budou bavit.

A když je čas se uvolnit a ponořit se do tanečního rytmu, nezapomeňte i na našeho skvělého DJe. Dokáže s nekonečnou kolekcí písniček a schopností vybrat ten správný soundtrack pro vaši událost a zajistí, aby taneční parket zůstal plný.

NENECHEJTE SE ZASKOČIT. MÁME PRO VÁS KVALITNÍ PROGRAM.

Člověk se žení (či vdává) jednou, maximálně dvakrát či třikrát, za život. Proto by jeho slavnostní den měl být něčím zvláštním a nádherným. Kdyby jste měli zájem, dokážeme vám právě takový den programově i technicky zpestřit a udělat ho jedinečným. Nebojíme se výzev a váš den ozvláštníme tak, aby jste byli spokojeni vy i vaši hosté. Svatební či narozeninová oslava bude pro vás reprezentativní.

HUDEBNÍ ZÁBAVA PRO VÁS

DJ A JEHO HUDEBNÍ PRODUKCE

Výběr z hudební produkce, která je základním kamenem každé svatby či narozeninové oslavy. Je jen na vás jakou si budete přát hudební zábavu.

TO NEJLEPŠÍ NA OSLAVU

HUDEBNÍ SKUPINA

Hudební seskupení je varianta zábavy, která se neomrzí. Kapela, která má obrovskou nabídku skladeb všech žánrů vás mile překvapí.

BAVTE SE

ZÁBAVNÝ KULTURNÍ PROGRAM

Zábavné a v mnoha případech interaktivní vystoupení, do kterých můžou být, v případě vašeho zájmu, vtaženi jak nevěsta, tak i ženich.

I TI NEJMENŠÍ SI AKCI PARÁDNĚ UŽIJÍ

ZÁBAVA PRO DĚTI

Aby měly ze svatebního dne i děti svůj kouzelný zážitek, dokážeme je zabavit svým koutkem plným doprovodného programu či skákacími atrakcemi.

KRÁSNÝ ZÁVĚR OSLAV

OHŇOSTROJ, OHŇOVÁ či UV SHOW

Krásnou večerní ozdobou a zpestřením svatebního dne může být ohňostroj, světelná show, UV či ohňová show.

NĚCO DO ALBA

FOTOGRAFICKÉ SLUŽBY

Můžeme vám fotograficky zaznamenat celou akci (od ranní přípravy nevěsty až do nočního rozvážení svatebních hostů).

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

KOUZELNÍK : ZÁBAVA : NA SVATBU. KOUZELNÍK : ZÁBAVA : NA SVATBU.