ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

Vaše vize, naše realizace!

MY JSME HUDBA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

ZPĚVÁCI, HUDEBNÍ SKUPINY

Vítáme Vás v umělecké agentuře, která organizuje hudební produkce.

Kontaktujte nás a společně pro vás vybereme ideální hudební program. Věříme, že naše umělecká agentura bude tím správným partnerem pro uskutečnění vašich hudebních představ.

Kontaktujte nás a my se postaráme o to, aby Váš koncert byl nezapomenutelným zážitkem pro vaše publikum a aby vaše jméno zaznělo jen v tom nejlepším možném světle!

JSME TADY PRO VAŠI ZÁBAVU

Naše agentura si klade za cíl poskytnout vám komplexní řešení, které zahrnuje výběr, organizaci a koordinaci koncertů. Zajišťujeme hladký průběh hudební události od začátku až do konce.

V IVAGENCY se pečlivě zabýváme výběrem hudební produkce, abychom zajistili, že koncert bude skutečně zážitkem pro vaše publikum. Spolupracujeme s širokou škálou vynikajících zpěváků a kapel, kteří jsou připraveni rozproudit energii a zanechat stopu ve vzpomínkách.

S pomocí našich profesionálních zvukařů, osvětlovacích techniků a dalších specialistů se postaráme o perfektní zvuk a oslnivé světelné efekty. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby byl ve shodě s vašimi požadavky a přinesl tu správnou hudební atmosféru.

Připravte se na koncertní zážitky s IVAGENCY!

VÁCLAV NOID BÁRTA

ILONA CSÁKOVÁ

LEONA MACHÁLKOVÁ

VLADIMÍR HRON

LADISLAV KŘÍŽEK

YVETTA BLANAROVIČOVÁ

MICHAELA NOSKOVÁ

MONIKA ABSOLONOVÁ

TEREZA MAŠKOVÁ

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

VERONA : SEBASTIEN : KONTAKT : OSTRAVA.

VERONA : SEBASTIEN : KONTAKT : OSTRAVA.