ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

MY JSME ZÁBAVA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

Vítáme Vás v naší umělecké agentuře, která organizuje nezapomenutelné koncerty zpěváků a kapel!

V IVAGENCY se pečlivě zabýváme výběrem talentovaných umělců, abychom zajistili, že vaše koncertní akce bude skutečně jedinečným zážitkem pro vaše publikum. Spolupracujeme s širokou škálou vynikajících zpěváků a kapel, kteří jsou připraveni rozproudit energii, potěšit sluchy a zanechat nevymazatelnou stopu ve vzpomínkách.

Naše agentura si klade za cíl poskytnout vám komplexní řešení, které zahrnuje výběr, organizaci a koordinaci koncertů. Zajišťujeme hladký průběh události od začátku až do konce, abyste se mohli plně soustředit na své publikum a užít si nezapomenutelný hudební zážitek.

S pomocí našich profesionálních zvukařů, osvětlovacích techniků a dalších specialistů se postaráme o prvotřídní zvuk, oslnivé světelné efekty a působivou scénografii. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby byl ve shodě s vašimi požadavky a přinesl ten správný hudební atmosféru.

Nabízíme široké spektrum žánrů, aby bylo možné vyhovět různým vkusům a přednostem. Od energických popových melodií až po elegantní jazzové skladby, od rockového vření po taneční rytmus – naši umělci mají dovednosti a vášeň přivést různé hudební žánry k životu.

Kontaktujte nás a společně vybereme ten nejlepší hudební program, který bude plný zábavy, vášně a překvapení. Věříme, že naše umělecká agentura je tím správným partnerem pro uskutečnění vašich hudebních představ.

Připravte se na nezapomenutelné koncertní zážitky s IVAGENCY!

ZPĚVÁCI, ZPĚVAČKY, KAPELY

VERONA

SEBASTIEN

HEIDI JANKŮ

PETR KOTVALD

TANJA

TEREZA MAŠKOVÁ

PETR KOLÁŘ

DAVIDE MATTIOLI

VÁCLAV NOID BÁRTA

OLGA LOUNOVÁ

ILONA CSÁKOVÁ

LEONA MACHÁLKOVÁ

VLADIMÍR HRON

TURBO

JOSEF VOJTEK

LADISLAV KŘÍŽEK

MICHAELA NOSKOVÁ

YVETTA BLANAROVIČOVÁ

MONIKA ABSOLONOVÁ

KAMÉLIE

JSME TADY PRO VAŠI ZÁBAVU

Kromě umělecké produkce nabízíme také různé doplňkové služby, jako jsou TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ KONCERTŮ, včetně PÓDIA, OZVUČENÍ, OSVĚTLENÍ, STANŮ či BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY. Díky tomu se Vaše akce stane nejen úžasným zážitkem pro publikum, ale také efektivním nástrojem pro propagaci vašeho projektu.

Kontaktujte nás a my se postaráme o to, aby Váš koncert byl nezapomenutelným zážitkem pro vaše publikum a aby vaše jméno zaznělo jen v tom nejlepším možném světle!

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

VERONA : SEBASTIEN : KONTAKT : OSTRAVA.

VERONA : SEBASTIEN : KONTAKT : OSTRAVA.