ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

MY JSME ZÁBAVA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

Připravte se na neuvěřitelný večer plný zábavy a smíchu! Naše jedinečná bavičská hvězda je připravena vás zahrnout svým kouzlem humoru a nadšením. Nekonečný repertoár vtipů, historek a šprýmů vás bude bavit od první minuty.

Získejte na svou stranu humor, zábavu a interakci a udělejte z vaší akce nezapomenutelný zážitek.

Baviči mistrně vytvářejí atmosféru, která vyvolává smích a vlnu radosti v celém sále. Jejich charismatická osobnost a schopnost rozdávat veselí přesahuje všechna očekávání. Připravte se na nekonečnou dávku humoru.

Vystoupení je plné překvapení a interakce s publikem. Baviči zapojují do svých vtipů a gagů i diváky, takže si můžete být jisti, že budete součástí show! Jejich improvizace a schopnost rychle reagovat na okamžité situace přidávají vystoupení jedinečný a neopakovatelný rozměr.

BAVIČI NA VAŠI AKCI

PETR MARTINÁK

ZDENĚK IZER

VLADIMÍR HRON

HALINA PAWLOWSKÁ

PETR JABLONSKÝ

PETR STEBNICKÝ

MILOŠ KNOR

RICHARD NEDVĚD

Kontaktujte nás a my zajistíme, aby váš večer byl plný smíchu, radosti a neopakovatelných momentů.

Naši baviči jsou profesionálové v oboru a májí bohaté zkušenosti s vystupováním na různých typech akcí. Bez ohledu na to, zda se jedná o firemní večírek, soukromou oslavu, svatební ceremonii nebo veřejnou kulturní akci, bavič dokáže vytvořit přesně tu správnou atmosféru a pobavit všechny přítomné.

Takže neváhejte a dejte své události ten správný šmrnc. Přijměte pozvání na nezapomenutelnou jízdu plnou smíchu a zábavy s naším bavičem. Přesvědčte se sami, jak jeho jedinečný talent a charismatická osobnost dokáží přenést každý okamžik do světa neustálého veselí.

Vystoupení baviče je plné interakce a neustálého překvapení. Budete se smát nejen jeho vtipům, ale také originálním gagům a improvizacím. Každé představení je unikátní a přizpůsobené právě pro vás, takže se můžete těšit na originální zážitek, který si zapamatujete na dlouhou dobu.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

BAVIČ OSTRAVA : ZÁBAVA : HUMOR. BAVIČ OSTRAVA : ZÁBAVA : HUMOR.