ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

Vaše vize, naše realizace!

MY JSME ZÁBAVA, MY JSME SHOW, MY JSME IVAGENCY.

BAVIČ NA VAŠI AKCI

Naši baviči jsou profesionálové v oboru a májí bohaté zkušenosti s vystupováním na různých typech akcí. Bez ohledu na to, zda se jedná o firemní večírek, soukromou oslavu nebo veřejnou kulturní akci, dokáží pobavit všechny přítomné.

Každé představení je unikátní a přizpůsobené právě pro vás, takže se můžete těšit na originální zážitek, který si zapamatujete na dlouhou dobu.

Takže neváhejte a dejte své události ten správný šmrnc. Přijměte pozvání na jízdu plnou smíchu a zábavy.

Vystoupení je plné překvapení a interakce s publikem. Baviči zapojují do svých vtipů a gagů i diváky, takže si můžete být jisti, že budete součástí show! Jejich improvizace a schopnost rychle reagovat na okamžité situace přidávají vystoupení jedinečný rozměr.

PETR MARTINÁK

ZDENĚK IZER

VLADIMÍR HRON

HALINA PAWLOWSKÁ

PETR JABLONSKÝ

PETR STEBNICKÝ

MILOŠ KNOR

RICHARD NEDVĚD

Získejte na svou stranu humor, zábavu a interakci a udělejte z vaší akce nezapomenutelný zážitek.

Bavič přináší na jevišti svůj jedinečný pohled na svět plný humorných anekdot, vtipů a interakce s publikem. Jeho charisma a energie okamžitě naplní místnost smíchem a pozitivní atmosférou. Bavič se zaměřuje na každodenní situace, které jsou všem známé, ale představuje je z jiného úhlu pohledu. Jeho schopnost najít humor v běžných situacích zaručuje, že se publikum snadno identifikuje a směje společným zážitkům.

pódium_2
pódium_4

Kompletně připravíme jakoukoliv společenskou akci.

NENECHÁME NIC NA NÁHODĚ

BAVIČ OSTRAVA : ZÁBAVA : HUMOR. BAVIČ OSTRAVA : ZÁBAVA : HUMOR.