ivagency@seznam.cz

Napište nám.

737 568 090

Zavolejte nám.

Ostrava

Tady se můžeme sejít.

SKUPINA VERONA : KONTAKT : KONCERT.

Vaše vize, naše realizace!

CHCETE SE BAVIT? MY JSME ZÁBAVA, MY JSME IVAGENCY. S NÁMI SE V HUDEBNÍ PRODUKCI NEZTRATÍTE.

JOSEF "PEPE" VOJTEK

Pro fanoušky Kabátu je koncert Josefa „Pepe“ Vojtka jedinečnou příležitostí opětovně zažít Pepovy hity jak z rocku, tak i z muzikálového období, čímž představuje nový rozměr svého umění.

Na pódiu se Josef Vojtek přemění na nezastavitelnou sílu rockového ducha. Jeho vystoupení je plné energie, vášně a emocí, které oslovují srdce každého posluchače. Sólový projekt Josefa Vojtka je nejen hudební událostí, je to celkový zážitek, který vám připomene, proč jste se zamilovali do českého rocku.

JOSEF VOJTEK, TO JE ZNAČKA JISTOTY.

POJĎTE S NÁMI NA KONCERT JOSEFA VOJTKA.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít legendu českého rocku naživo! Koncert Josefa Vojtka je událostí, která se neopakuje každý den. Přijďte a buďte součástí této rockové poutavé cesty, která bude na vaší akci jenom velikým přínosem.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný rockové vášně a energie! Frontman legendární české kapely Kabát, Josef Vojtek, je opět na pódiu, tentokrát se svým sólovým projektem, aby vás nadchnul svým nezaměnitelným hlasem a charismatickým vystoupením.

Máte-li jakýkoliv dotaz, zájem o spolupráci nebo chcete zorganizovat koncert Josefa Vojtka, neváhejte nás kontaktovat, dozvíte se vše podstatné. 

SKUPINA VERONA : KONTAKT : KONCERT.